Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl s The Birds of Satan během párty k uvedení jejich debutového alba

Publikováno 20. 4. 2014 | 20:02 | Tomáš Hajduk

0

Párty k vydání desky The Birds of Satan i s Davem, Natem a Patem

Zpátky na místě činu. Členové Foo Fighters se zhruba po čtyřech měsících vrátili do kalifornské pizzerie Redballs Rock & Roll Pizza, kde tentokrát společně s The Birds of Satan oslavili uvedení jejich debutového alba.

Páteční párty k vydání premiérové desky tria Hawkins, Hodgen a Murphy si nenechali ujít Dave Grohl s Natem Mendelem a Patem Smearem – jediným absentujícím členem Foo’s tak zůstal Chris Shiflett, který se aktuálně věnuje vystoupením se svým projektem Chris Shiflett & the Dead Peasants. Chybět naopak nemohl ještě Drew Hester, hlavní postava promo klipů nového projektu.

The Birds of Satan & Dave Grohl – Under Pressure 

Přibližně hodinu a půl dlouhý hudební set sice nejprve nastartovaly tóny čerstvých písní (teprve od úterý k dostání v obchodech), průběžně je však i za aktivního přispění jmenovaných hostů a Hawkových spoluhráčů doplňovaly také cover verze známých skladeb, jejichž provedení dobře známe z koncertů Chevy Metal (vzhledem k obsazení obou kapel vlastně od zcela totožné trojice).

Kompletní setlist večera se bohužel zatím odnikud nevynořil, z dostupných informací však zazněly například písně jako Panama, My Sharona, Stay With Me, Bitch, Turning Japanese, Miss You, Looks That Kill, Live Wire, Everybody Wants Some, Under Pressure nebo Let There Be Rock.

Foto: Kathy Flynn/Wicked Goddess Photography

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑