Podpořte nezávislý Deník N

Tipy Dave Grohl oslaví v lednu 2016 své 47. narozeniny

Publikováno 27. 11. 2015 | 14:33 | Tomáš Hajduk

0

Popřejte Daveovi k jeho 47. narozeninám!

I pro rok 2016 sestavuje Sweet Paramania, fanouškovský web Davea Grohla, knihu narozeninových přání, kterou frontmanovi Foo Fighters předloží přímo v jeho velký den. Svým vzkazem se do ní můžete zapojit i vy!

Pro zařazení vašeho originálního přání se stačí držet následujících závazných pravidel:

  • Součástí příspěvku musí být vaše jméno a lokalita.
  • Vyvarujte se uvádění jakýchkoliv telefonních čísel či adres (uvědomte si, že přání bude v rámci webu veřejně vystaveno!), stejně jako zmínek o vašem či Daveově soukromém životě (rodina, děti a podobně).
  • Uzávěrka pro zasílání přání prostřednictvím webového formuláře je 13. ledna 2016 ve 12.00 hodin našeho času.
  • Váš příspěvek musí být pro zařazení do knihy zpracován pomocí kteréhokoliv z obrázkových editorů (XnView, Zoner, IrfanView, Photoshop a podobně). Ručně psaná přání či krátké vzkazy tentokrát nebudou pořadatelem akceptovány.
  • Maximální rozlišení vašeho přání je omezeno na 800×600 pixelů. Větší obrázky budou vraceny k přepracování či budou rovnou zamítány. Formát zasílaných obrázků sice nebyl nijak konkrétněji upřesněn, ideálně se však držte obvyklých variant JPG, PNG, GIF.
  • Příspěvek, který nahrajete pro zveřejnění na webu, se v daný moment stává vlastnictvím fanouškovského webu. To znamená, že jednotlivá přání může SweetParamania.com kdykoliv využít v rámci uveřejňovaného obsahu (kupříkladu při propagaci budoucích knih přání, v článcích a podobně).
  • Zaslání přání lze provést pouze pomocí formuláře ve spodní části této stránky. Obrázky předané prostřednictvím sociálních sítí či e-mailem nebudou do knihy zařazeny.
  • Jakmile své přání na webu odešlete, nejpozději do 24 hodin očekávejte na vámi zadanou e-mailovou adresu potvrzení o jeho přijetí (při případném porušení pravidel naopak zamítnutí). Pokud se tak nestane, neváhejte a přání zkuste nahrát znovu.
  • Svůj zaslaný příspěvek ideálně nikde nesdílejte, a to alespoň do vydání knihy ve čtvrtek 14. ledna 2016. Přeci jen jde primárně o zachování momentu překvapení, a to nejen pro Davea, ale i všechny ostatní přispěvatele.

I vzhledem k poslednímu bodu pravidel zatím níže nenaleznete podobu čerstvého přání, které již bylo do knihy zařazeno od Foo Fighters Czech & Slovak Fans, to znamená od nás a zejména vás – českých a slovenských fanoušků. Pro inspiraci k tvorbě případného osobního přání ale může posloužit třeba vzkaz, který od nás Dave obdržel ke svým pětačtyřicátinám:

Přání Foo Fighters Czech & Slovak Fans k Daveovým 45. narozeninám

Tak co? Máte rozmyšleno? Pokud ano – neváhejte, popusťte uzdu svým kreativním schopnostem a popřejte Daveovi po svém i vy! 🙂

 

Titulní foto: RollingStone.com

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Za účelem omezení spamu používá tento web Akismet. Jak je nakládáno s Vašimi komentáři zjistíte na tomto odkazu.

Nahoru ↑