Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Sound City titulka

Publikováno 7. 12. 2012 | 11:15 | Tomáš Hajduk

0

Předobjednejte si dokument Sound City!

Dokumentární snímek o nahrávacím studiu Sound City je nyní možné si předobjednat, učinit tak můžete na oficiálních stránkách filmu.

Režijní debut Davea Grohla od dnešního rána nabízí stránka buy.soundcitymovie.com, po omezenou dobu za lidových 10 dolarů (necelých 200 Kč, respektive 7.80 Eur). Pokud si vystačíte s originálním zněním bez českých nebo slovenských titulků a přímo nevyžadujete fyzickou kopii na DVD/Blu-ray, může pro vás být tato forma jasnou volbou.

V případě, že si film pomocí oficiálního webu objednáte, zhlédnout jej budete moci hned v den jeho premiéry, tedy 1. února 2012. Stránka vám Sound City nabídne hned v několika formátech – k dispozici budou soubory v mobilním i HD (720p nebo 1080p) rozlišení, které bez problému přehrajete přímo na webu nebo stáhnete do svého PC/mobilu. Počet stažení ani přehrání filmu nebude jakkoliv omezen.

Kromě samotného dokumentu stránka všem předplatitelům průběžně nabídne také spoustu bonusového materiálu, některý přitom ihned po objednání. Řekl bych, že není nad čím váhat!

Máte k předobjednávkám nějaký dotaz nebo potřebujete pomoci? Ptejte se na diskuzním fóru (je nutné být přihlášen).

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑