Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Airbus A319-115X CJ G-NMAK využitý Foo Fighters během Wasting Light Tour

Publikováno 18. 2. 2017 | 20:26 | Tomáš Hajduk

0

Přehled koncertů Foo’s na webu v novém. A opět s hádankami

AKTUALIZOVÁNO Oficiální webové stránky Foo Fighters už dále nenabízí červeně zbarvenou mapu Evropy, ale rovnou vypisují naplánované odlety vstříc jednotlivým vystoupením. Navíc přidávají i několik nových, zatím neodhalených tajemství.

Původní “virtuální pas”, o kterém jste si na webu mohli poprvé přečíst v této zprávě, nám od počátku loňského listopadu postupně naservíroval rovnou desítku koncertních působišť kapely pro rok 2017. Tím ale výčet podle čerstvých náznaků na FooFighters.com nejspíše nekončí – návštěvníkům nově zobrazované odletové tablo totiž hned ve svém prvním řádku ponechává další nerozklíčovanou lokaci, jejíž přesná poloha zůstane rébusem pro nadcházející dny.

Web Foo Fighters se změnil na odletové tablo s termíny koncertů

To samé platí také o “virtuální letence”, na níž je možné se dostat proklikem tlačítka pod tablem s termíny. Její odeslání lze provést pouze po zadání jména, příjmení, e-mailové adresy a potvrzovacího kódu, přičemž právě poslední (taktéž neznámý) údaj tento krok zatím nedovolí. Boarding pass imaginární letecké společnosti Obelisk Airlines však i přesto přináší jedno konkrétní vodítko – na pravé straně natištěné datum 21. února a čas 18.00 hodin (nejspíše americké časové zóny).

Virtuální letenka z webu Foo Fighters naznačuje termín nového oznámení

Obelisk Airlines = Latitude? Glastonbury?

Uvidíme, zda se v danou dobu dozvíme více o tajemstvím zahaleném řádku tabla nebo o potvrzovacím kódu virtuální letenky. Možná je samozřejmě i situace, že obě hádanky spolu budou úzce souviset, například v rovině potřeby zadání kódu pro objednání vstupenek. Vše ale spolehlivě odkryjí nadcházející hodiny.

Mimochodem: značně se nabízí varianta, že označení Obelisk Airlines přímo souvisí se stejnojmennou scénou (Obelisk Stage) britského hudebního festivalu Latitude či s hlavní scénou očekávaného Glastonbury. Další vodítka by kromě webu ObeliskAirlines.com, který je přesměrován na prezentaci Foo Fighters, mohli aerolinky přinést také na Twitteru – jediný tweet tamějšího profilu aktuálně taktéž zmiňuje termín z razítka na letence.

 

AKTUALIZOVÁNO (19. 2. 2017 12:02): Dle zatím neznámého klíče vybíraní fanoušci z Velké Británie začínají ve svých poštovních schránkách objevovat palubní lístky Obelisk Airlines ukryté ve slušivé obálce. Logo Foo Fighters se na ní vyskytuje ohraničené v tmavém trojúhelníku, což opět o něco více napovídá budoucímu oznámení termínu pro letošní ročník festivalu Glastonbury.

AKTUALIZOVÁNO (22. 2. 2017 13:35): Otázky fanoušků ve Velké Británii stále zůstávají nezodpovězené, s uplynutím úterního termínu totiž zatím nedošlo k žádném upřesnění posledních aktivit Foo’s. Šťastlivci, kteří ve schránce obdrželi psaní s potvrzovacím kódem a úspěšně provedli registraci na webu kapely, nyní mohou čekat na podrobnosti prostřednictvím e-mailu – dorazit by měly 23. února v 18 hodin (nejspíše greenwichského času). Kromě potvrzení již zmiňovaného festivalového vystoupení je nyní ve hře také varianta konání menšího klubového koncertu, kam budou moci zamířit právě ohlášení “pasažéři” Obelisk Airlines.

AKTUALIZOVÁNO (22. 2. 2017 20:37): Web Foo Fighters se před několika málo chvílemi dočkal další aktualizace! Fanoušci si v nové sekci In-Flight Entertainment mohou pomocí virtuálního plánku zvolit dvě sedadla na “palubě” letu Obelisk Airlines a následně počkat na pátek 24. února (20.45 hodin našeho času) – v uvedeném čase se aktuální odpočet zastaví na nule a pravděpodobně odhalí vše vysvětlující videoklip (či živý přenos zatím utajeného vystoupení ..?). Čerstvě uveřejněná stránka webu v každém případě není nijak navázána na předchozí registrační proces britských příznivců.

Foo Fighters zvou na palubu letu Obelisk Airlines Foo Fighters zvou na palubu letu Obelisk Airlines

AKTUALIZOVÁNO (23. 2. 2017 22:37): Dobrodružství posledních dnů je, zdá se, rozklíčováno! Foo Fighters odehrají v pátek klubový koncert v anglickém Frome, přímý přenos show zároveň od 20.45 hodin našeho času odvysílá jejich oficiální web. Veškeré detaily se dočtete v navazující aktualitě.

 

Foto: Marius Konrad Eriksen/Flickr, Foo Fighters

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑