Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Už tento čtvrtek si poprvé budeme moci poslechnout první singl ze Sonic Highways, Something From Nothing

Publikováno 13. 10. 2014 | 18:55 | Tomáš Hajduk

0

Premiéra Something From Nothing už ve čtvrtek

Foo Fighters nám tento týden konečně hodlají představit první píseň ze Sonic Highways v celé své kráse, singl Something From Nothing si poprvé poslechneme ve čtvrtek 16. října.

Premiéra první z celkové osmičky skladeb by se měla uskutečnit kolem 17. hodiny našeho času, kdy se očekává její uvedení v éteru několika amerických rádií a tím pádem i rozšíření po internetu. Stane se tak jen pouhý den před dalším velkém “poprvé” – v pátek totiž kapela vypustí do světa také první díl své dokumentární série.

Už k tak nabitému programu následujících dní můžeme navíc připočíst ještě celotýdenní účast Foo Fighters se spřátelenými tvářemi v televizní Late Show With David Letterman, jejíž první vydání je na programu během dnešní noci. Kapela sama na sociálních sítích v uplynulých hodinách informovala, že ji při pondělním “jamování” doplní Zac Brown, dojít by mělo i na už avizovaný rozhovor Lettermana s Davem Grohlem.

Držte si klobouky, dámy a pánové, hody začínají. První novinky za pondělí od nás očekávejte během zítřka.

Foo Fighters se během dnešní noci poprvé představí v Late Show s Davidem Lettermanem

Foto: Foo Fighters, Late Show With David Letterman/Twitter

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑