Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl za bicími

Publikováno 9. 12. 2012 | 22:03 | Tomáš Hajduk

0

QOTSA na turné bez Davea, Them Crooked Vultures možná opět pohromadě

Návrat Davea Grohla ke Queens of the Stone Age se prozatím zdá být spíše jednorázovou akcí – frontman Foo Fighters uvedl, že s partou kolem Joshe Hommeho neplánuje vyjet na společné turné. Dobrou náladu tak mohou mít alespoň fanoušci Them Crooked Vultures, které nejspíše čeká příděl nového materiálu.

V rozhovoru pro stanici CBS Local, který se uskutečnil u příležitosti ceremoniálu Kennedy Center Honors (psali jsme), Dave sice znovu potvrdil svou účast na nahrávání chystané studiové desky americké formace, zároveň ale dodal, že na koncertní šňůru s Queens of the Stone Age nevyrazí. Poprvé tak novinářům i fanouškům konkrétně naznačil hranice samotné spolupráce.

Během krátkého interview došla řeč také na společný projekt s jedním z během večera oceněných, John Paul Jonesem: “Když John na tom jevišti prohlásil, že byl v nedávný době součástí dvou skvělých kapel, byl to jeden z nejdůležitějších momentů mýho života. Fakt to pro mě moc znamenalo,” popsal Dave nadšeně. Druhou kapelou měl Jones samozřejmě na mysli Them Crooked Vultures – skupinu, kterou spolu s Hommem a právě Grohlem založili v roce 2009. Ačkoliv se její členové momentálně ubírají více či méně různými směry, zdá se, že tomu tak dlouho nebude: “Popravdě, už jsme se o tom bavili. Jsem si jistý, že se někdy opět sejdeme a něco vytvoříme – čistě proto, že nás společný hraní baví,” doplnil Grohl.

Přichystá nám superskupina svou desku číslo dvě už během příštího roku?Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑