Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Butch Vig, producent a bubeník Garbage

Publikováno 8. 6. 2016 | 11:58 | Tomáš Hajduk

0

“S Foo Fighters zatím neplánujeme,” říká Butch Vig

Butch Vig ve svém čerstvém rozhovoru pro australský hudební server Music Feeds upřesnil, že prozatím neočekává jakékoliv zaktivování Foo Fighters či zahájení prací na novém albu.

Primárním tématem celého povídání, jehož plné znění si můžete přečíst na tomto odkazu, samozřejmě byla novinková placka Vigových Garbage, kde kromě produkčních činností zastává i aktivní roli bubeníka. Zapomenuta však nebyla ani budoucnost Foo Fighters, na jejichž adresu producent posledních dvou placek Wasting Light a Sonic Highways poměrně obsáhle vysvětlil, že zatím neexistuje žádný rámec konkrétnějších plánů.

Dave Grohl a Butch Vig během příprav alba Sonic Highways

“Momentálně vážně nemám plány, které by směřovaly jinými směry než práce pro Garbage. S Davem jsem samozřejmě sem tam mluvil, dle mého se ale zatím snaží zůstat tak trochu bokem. Víte co, díky obsáhlému turné a k tomu i té zlomené noze byl pro ně loňský rok strašně náročný. Napadá mě, že jsme si vlastně hodně psali na podzim – to jsem já jezdil šňůru s Garbage a on s Foo Fighters.

Jednoho dne mi tehdy napsal: ‘Jsem vyřízený. Potřebuji se sebrat, odjet domů, na chvíli zastavit a dát se dohromady. Na nějakou dobu nutně vypnout.’ Vím jistě, že psal nové skladby, ale žádné plány zatím nezazněly. Vlastně ani nevím, co aktuálně dělají. Snad jen, že pořád rádi zůstávají mimo všeobecnou pozornost. Ale to je vážně všechno,” uvedl.

 

Foto: Waves.com, Foo Fighters

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑