Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Dave Grohl připravuje se Scream přepracovanou verzi alba No More Censorship

Publikováno 19. 9. 2016 | 13:02 | Tomáš Hajduk

0

Scream s Grohlem připravují novou verzi ‘No More Censorship’

První zprávy o snaze přepracovat tak trochu zapadlou čtvrtou řadovku punkové formace jsme mohli poprvé zaznamenat už v roce 2009. Nyní se zdá, že se bratři Stahlové s Davem Grohlem nejen naplno pustili do společné práce, podle všeho už mají dokonce i hotovo.

Album, na kterém se za bicími ve svých sedmnácti poprvé objevil právě Grohl, veřejnost poprvé uslyšela v srpnu 1988. O osmadvacet let mladší verze No More Censorship by všech jedenáct skladeb měla nejspíše nabídnout v kompletně přetočené a opětovně zmixované podobě. Naznačuje to zejména nedávný příspěvek, jenž na svém osobním účtu na Facebooku (na fanouškovské stránce jej nehledejte) publikoval Franz Stahl. “Letím do New Yorku a poslouchám nové mixy.. Konečně jsme to s Davem zabalili. Předělávka No More Censorship od Scream je pomalu připravená k vydání a já se nemůžu dočkat momentu, kdy zamakám na přebalu. Díky 606, Lou, Simone,” odhalil.

Scream – No More Censorship (1988)

Další produkt kalifornského studia 606 tak přímo naváže na předcházející reedice titulů Scream – v květnu letošního roku se fanouškům připomnělo Fumble, poslední album z roku 1993, prvotina Still Screaming pak už v březnu 2009.

 

Titulní foto: Consequence of Sound

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑