Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Z dokumentární série Davea Grohla a HBO, Sonic Highways

Publikováno 13. 11. 2015 | 09:05 | Tomáš Hajduk

0

Série Sonic Highways oceněna magazínem Classic Rock

Dokumentární minisérie Sonic Highways uspěla v prestižní čtenářské anketě britského Classic Rock Magazine a obsadila první příčku v kategorii Film/DVD roku.

“Fanoušci rozhodli, a tak se právě Sonic Highways může těšit z ceny za nejlepší snímek. Tým okolo Davea Grohla dal dohromady mimořádnou sérii, která divákům poskytla unikátní pohled na fungování a historii osmi hudebních mekk Ameriky,” prohlásil Sian Llewellyn, editor hudebního měsíčníku.

Série v rámci kategorie dokázala uspět proti hudebníkům soupeřům jako Rush (výroční set ‘R40’), Joe Bonamassa (koncertní DVD ‘Muddy Wolf At Red Rocks’), Big Star (dokument ‘Nothing Can Hurt Me’), filmům Love and Mercy (snímek o životě Briana Wilsona, leadera Beach Boys), The Wrecking Crew (dokument o stejnojmenné kapele) a také Kurt Cobain: Montage of Heck (autorizovaný dokument o osudech frontmana Nirvany).

Titulní foto: Telegraph.co.uk

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑