Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Chris Shiflett vydá své další album 14. června 2019

Publikováno 22. 3. 2019 | 12:07 | Tomáš Hajduk

0

Shiftyho sólovka ‘Hard Lessons’ vyjde 14. června

AKTUALIZOVÁNO Název dalšího samostatného počinu Chrise Shifletta, stejně jako i konkrétní termín jeho vydání, dnes prozradily streamovací služby. Kromě předobjednání alba lze zároveň získat i druhý již zpřístupněný singl – Welcome To Your First Heartache.

Nástupce předešlé desky West Coast Town nabídne jedenáctku skladeb, přičemž celková stopáž jen zlehka přesáhne půl hodiny. Jak už Shifty avizoval v nedávných rozhovorech, těšit se můžeme na o něco rockověji laděné country, tentokráte i se špetkou reflexe aktuálního dění napříč světovými kontinenty.

Přebal 'Hard Lessons', sólového alba Chrise ShiflettaChris Shiflett – Hard Lessons

Tracklist alba:
1. Liar’s Word (2:55)
2. This Ol’ World (4:12)
3. Welcome to Your First Heartache (3:06)
4. The Hardest Lessons (2:58)
5. The One You Go Home To (3:14)
6. Fool’s Gold (3:11)
7. I Thought You’d Never Leave (2:07)
8. Weak Heart (2:54)
9. Marfa on My Mind (2:55)
10. Leaving Again (2:30)
11. The Hardest Lessons (Reprise) (2:05)

 

Takovéto úvahy však nejsou předmětem v čerstvě uveřejněné ochutnávce, kterou je možno od pátku zaznamenat napříč hudebními službami (SpotifyHudba GoogleApple MusicDeezer). Spíše naopak, silně melodická Welcome To Your First Heartache promlouvá o tématu pro country vyloženě typickém – léčení zlomených srdcí. Bohaté kytarové pasáže a pozitivní nálada vytváří až motivační “odrazový můstek”, jenž posluchačům spolehlivě přileje novou energii do žil.

Kde předobjednat?

Kompletní album Hard Lessons v digitální podobě je aktuálně možné si pořídit na iTunes, respektive Google Play. Zatímco v případě první varianty se Vám s předobjednávkou okamžitě zpřístupní oba dosavadní singly, u Googlu si na odemčení budete muset počkat až do termínu vydání celého titulu, tj. 14. června 2019.

Pestřejší výběr z fyzické či elektronické podoby pak přináší obchod na oficiálním webu Chrise Shifletta. Vybírat lze z CD, LP, MP3 nebo WAV, k dispozici jsou také balíčky s tričkem nebo šátkem.

 

AKTUALIZOVÁNO (3. 6. 2019 12:10): Po Liar’s Word, již třetí uvolněné skladbě z Hard Lessons, Chris Shiflett před pár dny poslal do světa také duet s americkou country zpěvačkou Elizabeth Cook. Píseň The One You Go Home To lze jako vždy hledat na SpotifyHudbě GoogleApple MusicDeezeru, v Česku pak také na nově spuštěné službě YouTube Music.

 

Foto: Chris Shiflett

 

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑