Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Fan Club V další soutěži fan clubu si zahrajeme o nové album Foo Fighters i přístup ke službě HBO GO

Publikováno 28. 11. 2014 | 09:06 | Tomáš Hajduk

0

SOUTĚŽ: Objevte se Sonic Highways dějiny americké hudby!

S blížící se premiérou dokumentární série Sonic Highways na české, respektive slovenské verzi HBO a zároveň i vzhledem k dvouletému výročí našeho fan clubu, startuje na webu nová soutěž.

Pokud už se Vám snad na mysl plíží otázka, o jaké předměty si v období od pátku 28. listopadu do čtvrtka 4. prosince 2014 budete moci zahrát, pro správnou odpověď nemusíte díky aktuálnímu dění kolem Foo Fighters chodit nijak daleko.

Abyste si od 8. prosince 2014 mohli v rámci streamovací služby HBO GO na www.hbogo.cz nebo www.hbogo.sk bezstarostně pustit premiéru Daveova seriálu, deset výherců získá voucher umožňující bezplatné a neomezené sledování kompletní videotéky webu, a to po dobu tří měsíců. Nezapomínáme samozřejmě ani na ty z Vás, kdo by si písně z jednotlivých epizod pořadu rádi připomínali a pouštěli pěkně pohromadě – jednomu ze šťastlivců navíc přihodíme i čerstvou řadovku Foo Fighters ve formě CD.

Bližší informace i samotný odpovědní formulář naleznete už nyní v sekci Soutěž.

Co je HBO GO?

Služba je v podstatě videotékou HBO, jež uživatelům nabízí neomezený přístup až k patnácti stům hodinám obsahu. Jedná se o aktuálně uváděné filmy na HBO a dalších programech, ale i o významnou část vlastní tvorby, včetně seriálů, dokumentů, koncertů či záznamů kulturních událostí. Kromě knihovny pořadů HBO GO umožňuje i živé přehrávání (streaming) programu HBO. Službu lze využívat na čtyřech typech zařízení – osobním počítači, Smart TV, tabletu a mobilním telefonu, vybrané pořady lze sledovat zároveň na dvou zařízeních.

Přejeme Vám hodně štěstí ve hře a děkujeme za přízeň, kterou jste nám během posledních, opravdu nabitých dvou let projevovali. Byla to jízda a zcela jistě bude i v budoucnu! 😉

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑