Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Letka společnosti Obelisk Airlines opět v oblacích

Publikováno 11. 5. 2017 | 09:18 | Tomáš Hajduk

0

Speciál Foo Fighters znovu v oblacích. Zamířil do Mexika

AKTUALIZOVÁNO Letecká společnost Obelisk Airlines se po krátkém odmlčení opět vznesla do nebeských výšin a vyrazila za oznámením nové destinace pro letošní koncertní diář Foo’s. Další řádek do něj kapela konkrétněji připsala ve čtvrtek odpoledne, když oficiálně potvrdila svou účast na festivalu v Mexiku.

Právě hlavní město středoamerického státu bude 18. a 19. listopadu 2017 hostit každoroční hudební akci Corona Capital, kde diváci vedle Foo Fighters dále uvidí kupříkladu hvězdy jako Green Day, The xx, Phoenix, Alt-J nebo PJ Harvey. Podrobný rozpis jednotlivých vystoupení bude teprve upřesněn.

Obnovený palubní počítač na webu Foo Fighters zobrazoval průběh letu

Znovu obnovený palubní počítač, od 10. května zobrazovaný na oficiálním webu kapely, tentokrát posloužil pouze k zobrazení virtuální trasy “letu” a po uplynutí navázaného odpočtu i odhalení cílové lokality. Podobná událost jako únorový přenos koncertu z anglického Frome se tedy prozatím neopakovala.

Potvrzená soupiska hvězd na mexickém festivalu Corona Capital

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑