Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Taylor Hawkins v listopadu vydá nové sólové EP

Publikováno 1. 11. 2016 | 22:48 | Tomáš Hajduk

0

Taylor Hawkins se hlásí o slovo s novým EP!

AKTUALIZOVÁNO Několik měsíců očekávaný nový materiál z dílny bubeníka Foo Fighters se nám v podobě extended play titulu představí už za pár dní, konkrétně 11. listopadu 2016.

Ačkoliv náznaky z různých kanálů na sociálních sítích průběžně ukazovaly spíše na další placku pod hlavičkou projektu s the Coattail Riders, Taylor Hawkins nakonec přichází poprvé s albem čistě sólovým. A to i přesto, že do příprav EP s názvem KOTA se zapojilo i hned několik zatím blíže neupřesněných hostů (snad vyjma basáka Chrise Chaneyho, který už svou účast přiblížil na Instagramu).

KOTA, nové sólové EP Taylora HawkinseTaylor Hawkins – KOTA EP

Potvrzený tracklist:
1. Range Rover Bitch
2. Bob Quit His Job
3. Southern Belles
4. Rudy
5. Tokyo No No
6. I’ve Got Some Not Being Around You To Do Today

 

 

 

Novinka nám v každém případě nabídne šestici pestrých skladeb, dle vydané tiskové zprávy přirovnávaných ke “Queen na skateboardu” a zásadním deskám od formací Blur (Parklife) či The Kinks (The Kinks Are the Village Green Preservation Society). V Hawkinsově režii přitom tentokrát nezůstalo jen u vokálů a bicích – hudebník naopak potvrdí své schopnosti hrou na většinu použitých nástrojů. Mnohé ostatně odhaluje hned úvodní vypalovačka Range Rover Bitch, jež si celou můžeme pustit na Hawkově SoundCloudu (nasazení na streamovací služby lze nejspíše očekávat v následujících dnech).

Kde získat kompletní EP?

KOTA je aktuálně možné předobjednat pouze v oficiálním obchodu na shop.taylorhawkins.com, a to v podobě digitální (MP3 nebo WAV formát za necelých 5 dolarů, tedy cca 120 korun a 4.50 eur), i fyzické – nejlevnější kombinace vinylu se samolepkou vychází včetně poštovného do našich kotlin na neekonomických 26 dolarů/635 korun/23.50 eur a zpřístupnění digitální verze navíc je tak jen slabou útěchou. Již uvolněnou skladbu Range Rover Bitch získáte obratem po objednávce kterékoliv varianty.

Streamingové služby (Spotify, Hudba Google Play, Apple Music, Deezer)
Jak už je uvedeno výše, EP ani titulní píseň zatím na těchto platformách nenalezneme. Dá se ale předpokládat, že je to jen otázkou času.

 

Foto: Taylor HawkinsMusicRadar.com

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑