Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Taylor Hawkins se Soundgarden v pořadu rádia SiriusXM

Publikováno 15. 11. 2012 | 23:10 | Tomáš Hajduk

0

Taylor hostil Soundgarden. Jako moderátor

Taylor Hawkins si včera vyzkoušel roli moderátora, v pořadu rádia SiriusXM měl pod palcem posezení a diskuzi fanoušků s kapelou Soundgarden.

Celá akce se uskutečnila v legendárních Electric Lady Studios v Greenwich Village, štěstí přímo se zúčastnit přitom měla opravdu jen velmi malá hrstka fanoušků. Do malého prostoru se dostalo zhruba 50 lidí, kteří si mohli užít opravdu výjimečné, prakticky až obývákové prostředí.

Kromě obvyklých otázek na hudební vzory fanoušci v pohodové atmosféře kupříkladu zjišťovali, co by pánové vlastně dělali, kdyby se nevěnovali muzice, jak jsou nešikovní v každodenních, pro člověka z davu běžných činnostech nebo jaký je jejich vztah k baseballu. Když pak někdo ve své otázce a v odkazu na tvorbu hostů použil termín grunge, všichni sborově zareagovali – v čele s křepčícím Taylorem. “Grunge je u konce, lidi,” zakřičel si s úsměvem od ucha k uchu.

I díky Taylorově rozjařené náladě posezení sršelo vtipem a pozitivním nábojem. Pokud by si měl Hawk večer odškrtnout jako vydařený, určitě by to nebylo, i dle ohlasů přítomných, špatně.

Foto: Cindy Ord/Getty Images North America

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑