Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters v srpnu vystoupí na japonském festivalu Summer Sonic

Publikováno 30. 3. 2017 | 12:11 | Tomáš Hajduk

0

“Těš se, Japonsko,” hlásá kapela z ‘FootoBooth’

Další koncertní oznámení a opět originálně pojaté. Foo Fighters dnes potvrdili svou hned dvojnásobnou účast na letošním ročníku japonského festivalu Summer Sonic.

Nejprve jsme se v souvislosti s pódiovými aktivitami kapely dočkali virtuálního cestovního pasu, který postupně zaplňovala razítka koncertních zastávek. Poté na nás Foo’s za pomocí svého webu nastoupili s odletovou tabulí, rovněž etapovitě odhalující plánované destinace. Během čtvrtečního rána se oficiální prezentace dočkala dalšího levelu – v nové sekci Passport Photos, oznamující asijskou štaci letošního turné, se navíc můžete nechat zvěčnit i vy.

Snímek pořízený interaktivní FootoBooth

Prostřednictvím interaktivní fotobudky se všeříkajícím názvem ‘FootoBooth’ máte možnost se vystavit přímo po boku jednotlivých členů skupiny. Pro pořízení společného snímečku je k dispozici jak možnost vyfocení fotografie prostřednictvím webkamery, tak i jednoduché nahrávání již existujících souborů z vaší knihovny. Vytvořené dílko lze následně okamžitě nasdílet na sociální sítě či si na něj zkopírovat přímý odkaz.

Ještě než se pustíte do tvorby originálních selfíček, tak vězte, že japonský comeback Foo Fighters proběhne 19. srpna v Ósace, respektive 20. srpna v Tokiu. Vstupenky se do prodeje dostanou 27. května, a to konkrétně na tomto odkazu.

Foo Fighters v srpnu vystoupí na japonském festivalu Summer Sonic

 

Foto: Summer Sonic Festival, Foo Fighters

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑