Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Nové ukázky z 'Concrete and Gold' odhaluje další webová aplikace Foo Fighters

Publikováno 11. 9. 2017 | 10:29 | Tomáš Hajduk

0

Tóny nové řadovky ‘Concrete and Gold’ odhaluje webový sejf

AKTUALIZOVÁNO Důležitý fakt, že deváté studiové album Foo Fighters zamíří už v pátek na pulty obchodů, rozhodně neopomíjí ani oficiální webová prezentace kapely. Její nová sekce Foo Fighters Vault a další z interaktivních aplikací propagující aktuální tvorbu, začala postupně odkrývat ochutnávky nejčerstvějších melodií.

Prvek, který Foo’s představili fanouškům na sociálních sítích, je možné si zobrazit na adrese vault.foofighters.com. Velmi jednoduše laděná stránka obsahuje sérii patnácti obrázků, v jejichž středu se časem postupně vyplňuje logo Foo Fighters. Jakmile zabarvení u každého z ústředních motivů nadcházející desky dosáhne sta procent, jednotlivé bloky po kliknutí přehrají krátkou ukázku některé z očekávaných písní.

V případě částí “sejfu”, jež ještě neodhalily v sobě ukrývané překvapení, je možné po najetí kurzoru sledovat procentuální vývoj směřující k jejich budoucímu otevření. Trpělivostí je sice zapotřebí se zlehka obrnit, okénka na sebe ale navazují a svá tajemství budou podle všeho předkládat poměrně svižně. Až do zlatého vyvrcholení, za nímž se může skrývat vlastně cokoliv – další singl či rovnou celé album?

 

AKTUALIZOVÁNO (12. 9. 2017 09:35): Původní narůstající procenta u neodblokovaných “přihrádek” sejfu byla na webu nově nahrazena za klasický časový odpočet. Na odemčení dalších ochutnávek z Concrete and Gold se tedy bude čekat přeci jen o něco pohodlněji.

 

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑