Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Jihoamerické turné Foo Fighters odstartuje v lednu 2015

Publikováno 19. 9. 2014 | 21:24 | Tomáš Hajduk

0

Turné k Sonic Highways odstartuje v Jižní Americe

PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNO Na jihoamerickém kontinentu už mají jasno! Foo Fighters vyrazí na svou koncertní pouť k novému albu koncerty v Chile, Argentině, Brazílii a Kolumbii.

První vystoupení pro příští rok byla ohlášena přímo fanouškovskými základnami v Brazílii a Chile, nedlouho poté je stvrdila i oficiální stránka kapely.

Podrobnosti o předprodeji vstupenek zpočátku nebyly nijak upřesněny, na webu Foo Fighters se příznivci mohli pouze přihlásit k odběru budoucích e-mailových informací. Konkrétní odkazy na prodejní servery kapela postupně nabídla až na přelomu září a října (k dispozici v detailu každého koncertu v sekci Koncerty).

Jak se kapela těší třeba do Brazílie? Tento klip mluví za vše .. 

Připomeňme, že návratu Foo’s se Jižní Amerika dočká téměř po třech letech – v dubnu 2012 se kapela postupně zastavila v Chile (1. dubna, Parque O’Higgins v Santiagu), Argentině (3. a 4. dubna, Estadio River Plate v Buenos Aires) a Brazílii (7. dubna, Jockey Club v São Paulu).

Kompletní záznam vystoupení Foo Fighters v Brazílii (7. 4. 2012)Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑