Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Foo Fighters na jedné z promo fotografií k Saint Cecilia EP

Publikováno 2. 3. 2016 | 21:37 | Tomáš Hajduk

0

Už zase. Bulvár spekuluje o “rozchodu” Foo Fighters

AKTUALIZOVÁNO Informaci o “napjaté atmosféře” mezi členy kapely uveřejnil v pondělí server Page Six, bulvární složka amerických New York Post, a to na základě svého “informovaného zdroje”.

Hned dvojí uvozovky v předcházející větě samozřejmě nejsou náhodnými. Nejen vzhledem k povaze informací, které server chrlí do světa, ale i díky prakticky okamžité reakci ze strany zastupující Foo Fighters samotné.

Stačilo vlastně jen pár hodin od uveřejnění původní zprávy bulvární stránkou, ve které se čtenáři mohli dozvědět o “plánech Davea Grohla na sólovou kariéru a následku v podobě nevraživé reakce ze strany Taylora Hawkinse (vedoucí prakticky k rozpadu celé pětice),” aby se následně, prostřednictvím přeci jen serióznějšího webu Entertaiment Weekly, k celé situaci vyjádřil mluvčí kapely. Ten neváhal a jakékoliv spekulace utnul jejich označením za “naprosto absurdní”.

Stručná, jasná reakce, dokonale vystihující povahu samotného, světem šířeného drbu.  Těžko čekat něco jiného i vzhledem k faktu, že prakticky totožnou informaci vybraná média s chutí hlásala v roce 2012 – krátce poté, co kapela oznámila první přestávku. Zatímco tak Dave tehdy psal fanouškům na Facebooku o tom, že si “není jistý, kdy Foo Fighters budou opět hrát,” novináři měli jasno o jejich konci. A jistě si všichni vzpomeneme i na to, co následovalo jen o pár týdnů poté – Dave si znovu zahrál s Queens of the Stone Age, zarežíroval si své dokumentární Sound City a představil světu superskupinu Sound City Players.

Kdo ví, možná právě ta část o jakési formě Grohlovy “sólové dráhy” se v následujících dnech ukáže reálnou – sama skupina dnes ostatně na sociálních sítích uvedla, že se od ní dočkáme jistého oznámení – dá se však předpokládat, že si pro nás pánové (s Davem v čele) nachystali mnohem veselejší zprávy než ty, které v prvním momentu dozajista vystrašily nejednoho z fanoušků.

Foo Fighters na sociálních sítích avizují plánované oznámení

Jakmile budou známy bližší podrobnosti o budoucích plánech Foo Fighters, dozvíte se je samozřejmě i prostřednictvím našeho webu.

AKTUALIZOVÁNO (3. 3. 2016 22:35): Slibované oznámení kapely je od dnešního rána odtajněno a nutno říci, že se na něm pánové vskutku vyřádili. Více se dozvíte v nové aktualitě.

Titulní foto: Foo Fighters

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑