Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky 121212 - logo koncertu

Publikováno 30. 11. 2012 | 18:24 | Tomáš Hajduk

0

V rámci koncertu 12.12.12 zahraje i Dave Grohl

AKTUALIZOVÁNO V rámci charitativního koncertu pro pomoc obětem řádění hurikánu Sandy vystoupí také Dave Grohl.

Doplní tak další oznámené hvězdy, jakými jsou Bon Jovi, Billy Joel, Alicia Keys, Paul McCartney, Eric ClaptonBruce Springsteen a E Street Band, Eddie Wedder, Roger Waters, Kanye West, Rolling Stones nebo The Who.

Koncert 12.12.12 se, jak už název akce napovídá, uskuteční 12. prosince 2012 v newyorské Madison Square Garden, vstupenky byly vyprodány během několika minut.

121212 - vystupující interpreti

Veškeré získané prostředky poputují na účet organizace Robin Hood Relief Fund, která finančně, materiálně i informačně podporuje místní organizace pomáhající rodinám a jednotlivcům v zasažených oblastech Long Islandu, Queensu, Staten Islandu, Connecticutu a New Jersey.

Koncert bude živě přenášen do celého světa, přímý přenos uvede celá řada televizních i rádiových stanic a internetových serverů včetně Youtube, AOL, Hulu, Yahoo nebo VEVO. Kompletní přehled programů a služeb, které celou akci nabídnou naleznete zde. Předpokládaný začátek přenosu je 12. prosince 2012 v 19.30 hodin newyorského času, u nás jej tedy bude možné sledovat 13. prosince 2012 od 01.30 hodin ráno.

Oficiální stránky koncertu hledejte na tomto odkazu. Bližší podrobnosti o akci budou dále upřesňovány.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑