Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 15. 10. 2012 | 15:42 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Anastacia pro své album přezpívala Best Of You

Zpěvačka Anastacia v rámci svého nového alba s cover verzemi známých hitů nezapomněla ani na Foo Fighters. Zda “bohužel” nebo snad “díky bohu” posuďte sami, na předělávku Best Of You se můžete podívat výše.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.2 reakcí na VIDEO: Anastacia pro své album přezpívala Best Of You

  1. alena j.

    Byla jsem docela zvědavá, jak si s touhle peckou Anastacia poradí, co s ní provede. A za sebe určitě nenapíšu “díky bohu”, na druhou stranu “bohužel” by bylo kruté napsat. Originál je holt jen jeden 🙂 Líbí se mi její barva hlasu, ve slokách se mi docela hezky poslouchala, ale v refrénu vůbec. Ale co, udělala si prostě radost a tak to má být.

    • Originální podobu refrénu jde holt slušně napodobit nebo přezpívat jenom těžko 🙂 V podstatě souhlasím s tím, že se nedá mluvit o katastrofě – v některých pasážích to s jejím specifickým hlasem neznělo zle.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑