Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 21. 9. 2017 | 14:24 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Carpool Karaoke s Foo’s? Hity v dodávce i jamování naživo

Koho vyslat na pomoc Jamesi Cordenovi, který potřebuje vysekat z dopravní zácpy v hollywoodských ulicích? Co třeba kompletní sestavu Foo Fighters?

Ano, konečně jsme se dočkali. Moderátor si s kapelou v oblíbeném segmentu televizní The Late Late Show bez bicích “zabubnoval” na All My Life, Best of You či Learn to Fly, což navíc proložilo i povídání o hned několika momentech její pestré kariéry.

Foo Fighters v očekávané epizodě 'Carpool Karaoke' s Jamesem Cordenem

Kromě zavzpomínání Davea Grohla na zranění nohy po skoku z pódia (dva roky zpátky ve Stockholmu) jsme se dále například dozvěděli, že ačkoliv pro Foo’s na letiště obvykle zamíří klidně tři dodávky, všichni se zákonitě musí nacpat do jedné jediné – tak, aby na nikoho nezbyl Černý Petr a dotyčný se nestal ústředním tématem pro pasažéry obsazeného vozu. Nate Mendel zase později přiblížil své první dojmy z budoucího frontmana v době, kdy se Foo Fighters teprve měli zformovat: “Chvíli mi trvalo srovnat se s tím, že Davea po jeho působení v Nirvaně potkávám osobně.”

Foo Fighters v očekávané epizodě 'Carpool Karaoke' s Jamesem Cordenem

Vrcholem společného, do třinácti minut sestříhaného dobrodružství, byla návštěva a hromadný jam v prostorách hudebního řetězce Guitar Center na Sunset Boulevard. Tam se Corden nejprve ujistil, že za reálnými bubny je hraní přeci jen o něco komplikovanější záležitostí než při plácání do prázdna, načež uchopil jednu ze všudypřítomných kytar a po boku nových parťáků předvedl zírajícím zákazníkům Never Gonna Give You Up – cover písně, kterou si Foo Fighters v poslední době stihli už dvakrát zahrát i přímo s jejím autorem.

 

Foto: Blabbermouth.net, CBS, sexyshifty71/Instagram

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑