Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 25. 10. 2013 | 19:50 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Dave akusticky na benefici Blue Jean Ball

Dave Grohl včera vystoupil na benefiční akci Blue Jean Ball v hollywoodském klubu Boulevard3, v akustickém provedení zahrál skladby Everlong a Learn to Fly.

Dave Grohl a Rick Springfield v zákulisí akce Blue Jean Ball“Tahle písnička neznamená vůbec nic. A to je v pořádku. I když se mě celkem drží, protože jsme k ní už před dost rokama udělali takovej klip, ve kterým jsem předstíral stevarda. Takže kdykoliv mám letět letadlem, pokaždý.. už je to patnáct let! Pokaždý je tam jeden.. vlastně třeba i všichni stevardi a letušky, kteří mě usadí a pronesou: ‘Jo ty seš ten chlápek z toho videa! To byla fakt strašná sranda.’ Mají pravdu. Tahle srágora zábavu přímo proslavila,” pobavil Dave diváky uvedením druhé jmenované skladby.

Kromě Grohla dobročinnou akci svou účastí podpořili také zpěváci Rick Springfield, Ryan Bingham či finalista desáté série soutěže American Idol James Durbin.

Organizace Autism Speaks se dlouhodobě snaží rozšířit povědomí o autismu, získané prostředky směřuje na rozvoj výzkumu tohoto duševního postižení a jako přímou podporu potřebným rodinám a jednotlivcům.

 

Foto: Kevin Winter/GettyImages, Rick Springfield/Facebook

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑