Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 6. 6. 2016 | 17:17 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Dave o víkendu vyrazil za kulturou

Hudební příznivci v uplynulých dnech zaznamenali přítomnost Davea Grohla hned na dvou akcích – v roli diváka se objevil na pátečním koncertu přátel z Rage Against The Machine, neděle večer pak patřila jeho společným hrátkám s formací Zac Brown Band.

Krátce před losangeleským vystoupením nové superskupiny Prophets of Rage, kterou spolu s Chuckem D (Public Enemy) a B-Realem (Cypress Hill) tvoří  Grohlovi staří známí Tom Morello, Tim Commerford a Brad Wilk, se frontman Foo Fighters neváhal procházet přímo mezi překvapenými diváky. Jak na Facebooku popsal jeden ze zúčastněných fanoušků, Dave do téměř čtyřtisícového Hollywood Palladia v pátek zamířil tak, jak je jeho zvykem – bez doprovodu či ochranky. Na rozdíl od běžných hvězdiček navíc vstřícně a s úsměvem reagoval na prosby o společný snímek (viz ostatně níže).

Dave Grohl s jedním z fanoušků před koncertem Prophets of Rage v Los Angeles

Pokud páteční neobyčejné shledání bylo štěstím několika málo jedinců, nedělní příležitost už byla přeci jen trochu o něčem jiném – samozřejmě vzhledem k čtyřnásobné mase lidí v inglewoodské aréně The Forum, ale zejména i díky Grohlova aktivního zapojení – spolu s partou kolem Zaca Browna (skladatelskou ani producentskou spolupráci asi netřeba zmiňovat) si Dave totiž na pódiu s chutí zapěl a zakřepčil píseň Live and Let Die.

Záznam povedené předělávky si můžete pustit v úvodu tohoto článku.

Dave Grohl se baví v zákulisí The Forum během koncertu Zac Brown Band

 

Foto: Appreciation of Rock and Grohl/Facebook, Alternative Nation

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑