Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 25. 11. 2013 | 19:14 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Dave s Jordyn na American Music Awards

Dave Grohl se včera objevil na hudebních cenách American Music Awards,  kde společně se zpěvačkou Joan Jett vyhlásil nejoblíbenějšího umělce alternativní rockové scény. Ještě před slavnostním večerem jej i s manželkou Jordyn vyzpovídali Ted Stryker s Rosie Pierri.

Celý rozhovor s dobře naladěným Davem si můžete pustit s českými titulky výše. Ostatně, úsměvy frontman Foo Fighters rozdával během celého večera. V jednu chvíli sice dělal na oko zklamaného – myslel si totiž, že se zakousne do pořádného hamburgeru, zatímco jeho drahá polovička mu přinesla obložený chlebíček – s nápravou ale rychle přišel fanoušek, který se mu pochlubil, že se naučil několik písní Foo Fighters, aby je zahrál spolužákům ve škole. “To je super,” zareagoval Grohl a dodal: “Dcera se zrovna učí hrát na flétnu!”

Později, zatímco s předáváním ceny skupině Imagine Dragons byl ještě takříkajíc v obraze, zas u Chrise Daughtryho se zájmem zjišťoval: “Kdo je vlastně momentálně největší světovou country hvězdou?” Daughtry nezaváhal ani vteřinu a prstem ukázal na obrazovku s přenosem, kde zrovna přebíral odpovídající ocenění Luke Bryan: “To asi tenhle chlápek.”

Teď už jenom, aby se ta energie a pozitivní nálada přenesla do koncertů v Mexiku. I když.. pochybuje vůbec někdo o opaku?

Joan Jett a Dave Grohl předali během American Music Awards ocenění skupině Imagine Dragons

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube, AP

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑