Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 23. 1. 2016 | 23:45 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Dave zavzpomínal na Lemmyho živým provedením Ace of Spades

AKTUALIZOVÁNO Frontman Foo Fighters se včera večer objevil jako speciální host na koncertu Dimebash, jehož program v losangeleském klubu Lucky Strike Live připomněl a oslavil dílo Dimebaga Darella, zesnulého kytaristy heavymetalové formace Pantera, ale i rovněž již odejdivší legendu – Lemmyho Kilmistera.

Grohl se na scéně pochopitelně objevil právě v momentech, které patřily vzpomínce na hlavní postavu Motörhead a jeho dobrého přítele. Společně se zpěvákem Pantery Philem Anselmem, Robertem Trujillem z Metallicy a někdejším bubeníkem kapely Slayer, Davem Lombardem předvedl publiku v sále nevázanou verzi ikonické motörheadí skladby Ace of Spades. Na provedení hvězdnou čtveřicí, s Anselmovými vokály v čele a Daveovou kytarou v závěsu, se můžete podívat výše – v obrazově nepříliš kvalitním klipu.

Mimochodem, jen o chvíli později Dave Grohl nechyběl ani v sestavě se zbylými členy Pantery hrajícími svou píseň Walk – kvalitou totožně “vydařený” záznam si můžete přehrát tady.

AKTUALIZOVÁNO (26. 1. 2016 15:30): Původní video Ace of Spades bylo nahrazeno kvalitnější variantou.
 

Titulní foto: Tamea Agle/Lucky Strike

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑