Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Novinky Členové Foo Fighters debatují v dokumentu Sonic Highways

Publikováno 14. 9. 2014 | 21:12 | Tomáš Hajduk

0

VIDEO: Dokument Sonic Highways představuje další ukázka

Nový klip k chystané sérii HBO, který se na sociálních sítích objevil dnes brzy ráno, znovu přibližuje myšlenku Davea Grohla natočit osmou řadovku Foo Fighters v osmi různých studiích po Americe.

Oproti předcházejícímu traileru se v přibližně dvouminutovém spotu ke slovu tentokráte dostávají postupně všichni členové kapely, kteří kromě svých dojmů poodhalují také pár dalších drobností směrem k očekávanému řadovému albu. Kromě popisu jeho nahrávání se například definitivně stávají realitou i domněnky, že Foo Fighters s novou desku pomáhal Steve Albini, někdejší producent Nirvany (psali jsme). Vše vyjasnila právě Albiniho fotografie doprovázející Grohlův komentář o návštěvě Chicaga.

Jasnějším se po uveřejnění ukázky zdá být i formát celého pořadu. Dave Grohl nejprve přiblíží historické milníky každého z měst a nahrávacích studií, načež vyzpovídá celou řadu známých tváří k danému místu neodmyslitelně patřících. Každá z celkem osmi písní pak vždy zazní až ke konci jednotlivých dílů. “Až nás v závěru každé z epizod uvidíte hrát nové písně, rozpoznáte všechny odkazy z příběhů, které jste hodinu před tím poslouchali,” naznačuje v upoutávce frontman Foo Fighters.

Celý klip s českými titulky si můžete pustit výše. Co se týče uvedení série na obrazovkách české a slovenské verze HBO, stále vyčkáváme na konkrétní stanovisko ze strany zastoupení televizní stanice. Jakmile jej obdržíme, samozřejmě vás budeme podrobně informovat.

Titulní foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑