Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 13. 12. 2015 | 20:40 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Fanoušek vytvořil animovaný klip k Savior Breath

Vzhledem k povaze i okolnostem samotného vzniku Saint Cecilia EP se asi nedá příliš čekat, že by Foo Fighters pro některou z pětice obsažených písní tvořili ještě hudební video. To se však nedá říci o nadšencích z řad schopných fanoušků kapely, kteří zpravidla neváhají a komunitu průběžně oslovují svými většinou velmi povedenými dílky.

Platí to i o Carlosovi Vargasovi, chilském animátorovi a karikaturistovi v jedné osobě, který se prostřednictvím svého kanálu na YouTube pochlubil originálním zpracováním klipu k trojce z nedávno vydaného extended-play alba Foo’s. Pestré video ve své tříminutové stopáži opravdu věrně zobrazuje jednotlivé členy kapely v čele s Davem a chybět nemůžou ani grafické motivy pevně spjaté právě se Saint Cecilia EP.

“Nové album je pecka.. vážně doufám, že si tohle video užijete stejně jako Saint Cecilia EP,” vzkazuje přímo v popisu klipu sám jeho autor. Výše se můžete přesvědčit, že není důvod, proč by se mu jeho přání nemělo splnit. Více informací o Carlosovi i jeho další tvorbě se, kromě již zmiňovaného kanálu na YouTube (neopomeňte třeba klipy věnované hudbě Pearl Jam), dozvíte také na Facebooku.

Titulní foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑