Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 27. 1. 2014 | 18:20 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Grohl, Buckingham, Homme a Nine Inch Nails obstarali rockový závěr Grammy

Dave Grohl, v daný moment už dvojnásobný vítěz cen Grammy, se na závěr celého slavnostního večera připojil k Lindseymu Buckinghamovi, Queens Of the Stone Age a Nine Inch Nails, aby všichni společně uzavřeli celý letošní ročník hudebního svátku. Pro většinu diváků však závěr show nečekaně skončil spíše pachutí.

Vystoupení svým singlem Copy of A nejprve nastartovali Nine Inch Nails, v daný moment už i s aktivně zapojenou hlavní ikonou Fleetwood Mac, Lindseym Buckinghamem. Když se pak do stran rozbalila celá nápaditá scéna, na diváky vykoukli i Queens of the Stone Age v čele s Joshem Hommem a za bicími Dave Grohl. Už kompletní sestava vzápětí spustila My God Is the Sun – Reznor se od mikrofonu přesunul ke klávesám, Homme s Grohlem na stylové, do ruda nasvícené stage pomalu rozjížděli slibovanou rockovou mašinu.. když v ten moment pro diváky u televizí, bohužel, vše skončilo.

Fanoušci, kteří celý přenos poslušně čekali na vrchol večera, měli smůlu. Právě během tónů prvního singlu z …Like Clockwork, šesté studiovky Queens Of the Stone Age, se producenti přenosu rozhodli, že namísto vystoupení ukáží některé ze sponzorů, aby hned vzápětí titulky ukončily rovnou celé vysílání. Grammy vlastně byly minulostí ještě v momentě, kdy hvězdná sestava stále hrála na pódiu.

Po skončení večera, jakmile se o střihu dozvěděli sami umělci, na sebe reakce nenechala dlouho čekat. “Pro hudbu ta největší noc… zneuctění. Srdečný NASERTE SI, lidičky,” popsal své pocity na Twitteru Trent Reznor.

Vskutku “hudební svátek” jaksepatří. Snad jen doufejme, že se k nám celý záznam naplno rozjetého rychlíku ještě nějakou cestou dostane.

AKTUALIZOVÁNO (7. 2. 2014 19:05): Kompletní záznam vystoupení už nabízí YouTube, pustit si jej můžete výše.

Titulní foto: Kevork Djansezian/Getty Images

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑