Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 19. 8. 2014 | 21:17 | Tomáš Hajduk

VIDEO: I Foo Fighters se zchladili kbelíkem vody

Kapela nepřehlédla video svých přátel ze Zac Brown Band a na základě nominace i ona po svém podpořila boj s amyotrofickou laterální sklerózou.

Foo Fighters se k dobročinné kampani americké organizace ALS Association připojili s drobným zpožděním, než jak určují pravidla, čekání ale rozhodně stálo za to. Uveřejněný klip nás totiž zavede na maturitní ples, kde právě byli zvoleni jeho král s královnou. Obě dojaté hvězdy večera září štěstím a rozdávají úsměvy na všechny strany, už za pár sekund se však jejich vysněný moment mění v nejhorší zážitek života ..

Dave, Taylor, Pat a Nate vlastním zpracováním filmové Carrie opět o něco ozvláštnili masu videí, jež zejména ve Spojených státech zaplavují internet. Pravidla pro vykonání Ice Bucket Challenge jsou velmi jednoduchá – jakmile je někdo vyzván, musí do čtyřiadvaceti hodin zveřejnit vlastní video, ve kterém na sebe vylévá kbelík ledové vody (ideálně i s ledem). Až úkol splní, může vyzvat další tři lidi. Když někdo z oslovených výzvu nepřijme, měl by na konto ALS Association zaslat 100 dolarů.

Právě na reakci Foo Fighters se v uplynulých hodinách čekalo hned na několika frontách. Kromě nominace od Zac Brown Band skupinu jmenovali například i Nickelback nebo kytarista Gavin Rossdale, jež si vyžádal reakci přímo Davea Grohla. Foo’s zase naopak ve svém klipu nyní vyzvali Jacka Blacka, Johna Travoltu a Stephena Kinga, který se jako autor původního románu musí skvěle bavit nad novým provedením svého díla 🙂

Přehled dalších hvězd, které už absolvovaly ledové potěšení naleznete například na tomto odkazu.

Titulní foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.2 reakcí na VIDEO: I Foo Fighters se zchladili kbelíkem vody

  1. Misak

    Jako skvělý, ale rád bych viděl promáčený všechny! Nominaci měli Foo Fighters a ne jenom Dave 😀

  2. altoja

    Tohle už nepotřebuje žádný komentář 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑