Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 19. 7. 2014 | 14:30 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Kristeen Young zahrála u Fergusona i s Davem a Patem

Americká zpěvačka si pro své vystoupení v televizním pořadu Late Late Show with Craig Ferguson přizvala obě posily, aby s nimi uvedla svůj aktuální singl Pearl of a Girl.

Účast Davea Grohla, kterému na scéně pomohl i kolega Pat Smear, samozřejmě není nijak náhodná – právě frontman Foo Fighters se totiž velmi výrazně podílel na samotných přípravách The Knife Shift, již sedmé desky této osobité umělkyně. Kromě produkční roviny můžeme Davea zaznamenat v každé z jedenácti písní alba, kdy se podobně jako u Fergusona postaral o bicí, v pěti případech pak skladby obohatil o kytarové party. “Miluju tohle album, nic podobného jsem nikdy netvořil. Piáno, bicí, basa a kytara. Toť vše. Je to prostý, ale strašně hluboký. Surový, ale melodicky komplikovaný. Miluju Kristeen, hrozně moc. Nikdy jsem nepotkal nikoho jako je ona. A určitě ani vy,” pěl ódy Dave na adresu Young v rozhovoru pro magazín Billboard.

Podobný (či zcela jiný) názor na toto společné dílko si můžete udělat i vy – The Knife Shift bez potíží naleznete třeba na službách Hudba Google Play či Spotify.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑