Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 8. 8. 2013 | 15:10 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Podívejte se na trailer k CBGB s Taylorem Hawkinsem

Do médií byl uvolněn oficiální trailer k chystanému filmu CBGB, ve kterém si jednu z rolí vystřihnul i Taylor Hawkins.

Bubeník Foo Fighters se ve snímku mapujícím historii významného newyorského sálu zhostil role amerického zpěváka Iggyho Popa a nechybí ani v prvním, zhruba dvouminutovém klipu určeném pro americká kina.

Spot divákům postupně přibližuje téměř všechny slavné osobnosti spojené s klubem – kromě Iggyho Popa dále kupříkladu dlouholetého vlastníka Hillyho Kristala v podání Alana Rickmana (série Harry Potter), zpěváka Cheetah Chromea ztvárněného Rupertem Grintem (rovněž série Harry Potter) či manažera Terryho Orka hraného Johnnym Galeckim (Teorie velkého třesku).

Do amerických kin se film v režii Randalla Millera poprvé podívá 11. října 2013, případná evropská premiéra zatím upřesněna nebyla. Více naleznete na oficiálních stránkách filmu či jeho Facebooku.

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/YouTube

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑