Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 1. 11. 2013 | 00:42 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Podívejte se na upoutávku Foo Fighters ke koncertům v Mexiku

AKTUALIZOVÁNO Konečně se potkáváme, Mexiko. Je na čase vrátit se do práce. Foo Fighters ke svým comebackovým koncertům v Mexiku znovu přichystali nápaditý trailer.

Úkol zněl jasně. Kapela musí dostat zprávu, že na ně mexičtí fanoušci už čekají. Záhadný motorkář tak postupně navštěvuje Natea, Taylora, Pata, Chrise i Davea a novinku jim úspěšně předává. Pochopitelně, na Erika Estradu, amerického herce známého z policejní série CHIPs a celé řady telenovel, je přeci vždycky spoleh.

Bude to parádní večer. A když vám navíc španělsky nadabovaný, polonahý Grohl slíbí, že si vás “uvaří jako chutný kuřátko” .. vážně není nad čím váhat 🙂

AKTUALIZOVÁNO (1. 11. 2013 0:50): Na základě klipu i informace na webu foofightersmexico.com byl potvrzen druhý koncert na stejném místě – kapela na stadionu Foro Sol vystoupí i o dva dny dříve, tedy ve středu 11. prosince 2013. Přehled s detaily hledejte v sekci Koncerty.

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑