Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 18. 9. 2013 | 19:37 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Polská fanynka zve Davea s Foo Fighters do Poznani

Možná bláznivý sen, ale proč to nezkusit? Fanynka Magda přišla s nápadem natočit pozvánku pro Davea Grohla s Foo Fighters a touto – mimochodem povedenou – formou je oslovit se svým skromným přáním: malým koncertem pro sebe a polské fanoušky.

Kdejaká hvězda by tento klip spolehlivě přešla bez povšimnutí. Bude tomu ale tak i v případě bezprostředního Davea? Uvidíme a do Poznani rozhodně držíme palce!

Přepis videovzkazu Magdy Bałko:

Magda:
Čau Dave, tuším, že podobných klipů dostáváš každý týden stovky. Jestli se snad na některý z nich díváš od začátku až do konce, je to nejspíš proto, že na konci čekáš striptýzek. Za předpokladu, že se ti líbí holky, pochopitelně.

To máme trochu problém, protože já vážně nejsem topmodelka.. a na konci filmu na sebe spíš naopak hodím něco teplejšího, protože akorát zapadá slunce.

Jmenuju se Magda, žiju v Polsku, konkrétně v Poznani. Máme tu takový klub, známý díky pořádání výjimečných koncertů. Jmenuje se Meskalina. Nevím, třeba ti ten název bude něco asociovat.. byla bych ale ráda, kdyby šlo o něco hudebního.

Před pár dny se mi v tomhle klubu celkem vysmívali. Bohužel, tys byl důvodem. Říkala jsem kamarádům, že mým snem je dát si tam panáka vodky.. s tebou. A když už se objevíš, jasně, že nám můžeš rovnou i něco zahrát. Smáli se mi, říkali, že jsem blázen, neřízenej snílek. A já jim odpověděla: “Foo Fighters zahrají v Meskalině. Postavím se na hlavu a Davea sem přitáhnu.”

Vylezla jsem sem, na střechu činžáku v centru města a za chvilku zařvu na celý kolo: “Sny se mění ve skutečnost!” Nebo ne, Dave? Jestli se mnou souhlasíš, řekni klukům: “Polsko není na konci světa a naposledy nás taky neukousli, takže.. máme co ztratit?” Když ti řeknou ne, vezmi kytaru, skoč do letadla a přijeď do Meskaliny, alespoň na týden.

Pojďme se tam na minutku mrknout.

Benek je šéfem klubu.

Benek:
Zdravím tě z Poznani Dave a zvu tě na vystoupení do Meskaliny. Michael Jackson se tu určitě neukáže, stejně jako nezahraje hromada dalších umělců. Já ale věřím, že ty se zastavíš. Budeme se těšit v Poznani.

Magda:
Poznaň není Paříž ani Londýn, tam už jsi ale byl. Poznaň jsi naopak ještě nejspíš neviděl. Máme tu zajímavou architekturu, chutný jídlo a na prvním místě .. krásný ženský.

Dave, sám dobře víš, že právě vizionáři a snílci dělají tenhle svět kouzelným. Bez legrace – tady v Polsku máte vážně spoustu fanoušků, kteří na vás netrpělivě čekají. Kdybys odehrál tenhle soukromý koncertík, média by tě oslavovala jako hrdinu roku.

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans/Vimeo

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑