Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 20. 11. 2014 | 08:04 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Posezení Davea u Ellen doplnila In the Clear

AKTUALIZOVÁNO Foo Fighters se včera po týdnu s Davem Lettermanem opět objevili na televizních obrazovkách, v Ellen DeGeneres Show divákům předvedli živou verzi písně In the Clear.

Dave Grohl si s oblíbenou moderátorkou nejprve popovídal o nové desce Sonic Highways a stejnojmenné dokumentární sérii, řeč došla i na jeho další zážitky v roli hrdého tatínka. Dozvědět jsme se tak mohli třeba o tom, že prakticky každý frontmanův den začíná krátce před šestou hodinou ranní, kdy vypukne nesnadný proces vypravování jeho ratolestí do školních lavic, načež teprve poté může přemýšlet o plánech pro následující hodiny. DeGeneres samozřejmě nijak neváhala ani s otázkou na nedávno narozenou Ophelii Saint, Grohlovu třetí dcerku. Vzhledem k tomu, že Dave divákům znovu nenabídl aktuální fotografii, dostal za úkol alespoň načrtnout její podobiznu – výsledné dílko můžete zkouknout na tomto odkazu.

Zbytek kapely se s pátou skladbou z čerstvého alba připojil krátce poté – jak se televizní provedení In the Clear povedlo, zjistíte výše.

AKTUALIZOVÁNO (22. 11. 2014 19:04): Na YouTube kanálu pořadu se objevil také níže uvedený záznam Times Like These, kterou Foo Fighters odehráli divákům ve studiu mimo odvysílanou stopáž.
Titulní foto: EllenTube.com

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Jedna reakce na VIDEO: Posezení Davea u Ellen doplnila In the Clear

  1. altoja

    Myslím, že provedení písně dopadlo o dost lépe než pokus o náčrt podoby dcerky 😀
    Díky za pobavení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑