Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 18. 8. 2017 | 00:53 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Řecké vystoupení Foo Fighters uvede PBS na podzim

Záznam speciálního koncertního zážitku, kterému v červenci přihlíželo zaplněné kamenné divadlo Heroda Attika v Athénách, se jako součást pořadu Landmarks Live – In Concert dostane na americké obrazovky 10. listopadu 2017.

První uveřejněný trailer v necelé jedné a půl minutě odhaluje krátké pasáže Times Like These a Everlong, zároveň se ke slovu dostávají také prostřihy novinkových Dirty Water a La Dee Da.

Chybět ale nemůže ani připomínka další součásti každé epizody této televizní série – zcela jistě zajímavého povídání, jež Foo’s během projížďek po místních krásách absolvovali s hostitelem Chadem Smithem, jinak samozřejmě známějším v roli bubeníka formace Red Hot Chili Peppers.

Dave Grohl při vystoupení Foo Fighters v athénském amfiteátru (10. 7. 2017)   Taylor Hawkins si prohlíží kamenné divadlo Heroda Attika v Athénách (10. 7. 2017)

O potencionální dostupnosti uvedeného dílu z našich končin budeme zavčasu informovat.

 

Foto: Repro Foo Fighters Czech & Slovak Fans

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑