Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Tipy Jason Narducy, Bob Mould a Taylor Hawkins v zákulisí show Jimmyho Kimmela

Publikováno 30. 8. 2014 | 21:01 | Tomáš Hajduk

0

VIDEO: Taylor si u Kimmela zahrál s Bobem Mouldem

Po Daveovi se v uplynulých dnech na televizních obrazovkách ukázal i Taylor Hawkins, který v show Jimmyho Kimmela za bicími doprovodil Boba Moulda.

Kytarista a zpěvák, jež neodmyslitelně patří ke kapelám jako Hüsker Dü nebo Sugar, v pořadu Jimmy Kimmel Live představil za Hawkovy asistence hned dvě písně ze své čerstvé sólové desky Beauty & Ruin (vyšla 3. června 2014). Přímo v živém přenosu došlo na The War, šestou položku z tracklistu, na níž už pak pouze pro diváky v sále a později i oficiální web talk show navázala skladba číslo osm – Hey Mr. Grey.

O tom, jak se tváři dobře známé každému fanouškovi Foo Fighters vystoupení povedlo, se můžete přesvědčit níže. Více o Mouldově nové sólovce si poté můžete přečíst na tomto odkazu.

Bob Mould a Taylor Hawkins @ Jimmy Kimmel Live (27. 8. 2014)
The War / Hey Mr. Grey

Titulní foto: Jimmy Kimmel Live/Twitter

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑