Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 29. 8. 2014 | 20:27 | Tomáš Hajduk

VIDEO: U derniéry Chelsea Lately nechyběl ani Dave

Diváci americké televizní stanice E! se v úterý rozloučili s oblíbenou talk show Chelsea Lately, grandiózního finále se zúčastnil i Dave Grohl.

Pořad v čele s moderátorkou Chelsea Handler se na obrazovkách zejména amerického publika objevoval od roku 2007 po celkem 7 řad a 1048 epizod. Ve svém přibližně půlhodinovém formátu se talk show věnovala zejména tématům z oblasti popkultury, často však přišla řeč i na aktuální události, které hýbaly světem. Už během úvodních titulků hlasatel obvykle přiblížil probíraná témata a hosty, kteří o nich poté vážně i nevážně debatovali.

Dave Grohl se v zákulisí show potkal s astronautem Buzzem AldrinemTaké úplně poslední minuty Chelsea Lately patřily hlavně vtipu a nadsázce. Dlouholetou představitelku na place doplnilo několik desítek hostů z dřívějších epizod, aby společně zapěli She Wants to Sing, skladbu později identifikovanou jako parodii slavné We Are the World. Kromě Davea můžeme z dalších přítomných tváří jmenovat například Gwen Stefani, Avril Lavigne, Alanis Morissette, Jennifer Aniston, Sammyho Hagara nebo astronauta Buzze Aldrina, pořád však jde jen o malý zlomek hvězdných jmen, kteří byli součástí velkého loučení.

Náhodná samozřejmě nebyla ani účast Davea Grohla – stačí si vzpomenout na čtvrtý únorový den loňského roku, kdy si právě frontman Foo Fighters vyzkoušel moderování celé jedné epizody (pro připomenutí níže). Mezi jeho hosty tehdy nechyběli třeba zpěvák Rick Springfield, scénárista a producent Brad Wollack nebo komička a herečka Jen Kirkman.

Foto: Foo Fighters Argentina/Facebook, Rick Springfield/Facebook

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑