Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 25. 6. 2016 | 23:47 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Vypravěč Dave se na skok ukázal ve Francii

Dave Grohl ve středu večer bavil hosty soukromé párty společností Citi a Live Nation, konající se v rámci festivalu reklamy Cannes Lions na francouzské riviéře.

Hlavní složku jeho vystoupení tvořil krátký akustický set písní jako Learn to Fly, Blackbird (cover The Beatles) či Best of You. Jak už to však s Davem ale bývá, nezůstalo pouze u strohého předvedení těchto skladeb. Kdepak, došlo i na historky 🙂

Podrobněji se Grohl rozpovídal zejména po odehrání druhé skladby v pořadí, kdy všechny přítomné seznámil se svými zážitky z párty u Paula McCartneyho. Hostitel se tehdy v průběhu večera prý rozhodl, že přátelům a známým předvede jednu ze svých nových písní. Když ji pak o několik minut později zakončil, pokývl právě na Davea s tím, že by ho mohl doplnit nějakým vlastním bonusem.

To však pro frontmana Foo Fighters znamenalo hodně prekérní situaci a pořádné dilema. Má se snažit něco předvést na klavír, s nímž si zrovna dvakrát netyká či se snad má pokoušet ohromit hrou na některou z McCartneyho kytar, které jsou do jedné určeny pro leváky? A co navíc ten fakt, že jeho mysl zrovna ovlivnil čerstvě vykouřený vzorek trávy?

Není se čeho bát – všechno nakonec mělo šťastný konec, a to hlavně díky zpěvačce Taylor Swift. Ta za Davem totiž přispěchala jako Batman-zachránce s nabídkou, že mu pomůže zahrát jeho Best of You.

Celé Daveovo osobité vyprávění, spolu se závěrečnou písní jeho setu si můžete pustit v úvodu článku, Learn to Fly pak jen o několik řádků dále.

 

Titulní foto: Foozie’s FOO News/Facebook

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑