Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Publikováno 7. 11. 2013 | 18:53 | Tomáš Hajduk

VIDEO: Zac Brown Band představili nový song s Grohlem

Dave Grohl se na včerejším 47. ročníku Country Music Association Awards představil v roli hosta country-folkové skupiny Zac Brown Band.

Dave a country? Tak s tímhle spojením se v případě frontmana Foo Fighters zatím moc často nesetkáváme (obzvlášť, pokud bereme Hot Buns jako úsměvnou výjimku). S americkou partičkou původem z Atlanty se však do tajů žánru ponořil naplno a za bicími ji doprovodil v nové skladbě Day for the Dead.

Spojení interpretů rozhodně není dílem náhody, nejednalo se nejspíš ani o nevinné jamování pro jeden večer. Již před několika týdny se poprvé objevila nepotvrzená informace, že se právě zpěvák, kytarista, bubeník a režisér v jednom postará i o produkci nového alba této kapely. Obě strany sice zatím takticky mlčí, včerejší chemie ale naznačuje mnohé ..

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! 😉


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑