Podpořte prosím sbírku Lékařů bez hranic

Fan Club Foo Fighters Czech & Slovak Fans logo

Publikováno 30. 11. 2012 | 11:20 | Tomáš Hajduk

0

Vítejte na FooFightersFans.cz

Vážené fanynky a vážení fanoušci Foo Fighters, slíbený listopadový termín jsme sice nestihli, pevně však věříme, že nám ty dva dny odpustíte.  Jsme rádi, že konečně můžeme říci: Vítejte doma!

Byla to hromada práce i nervů, za konečný výsledek, který Vám nyní předkládáme to ale, řekl bych, rozhodně stálo. Proč vlastně fan club Foo Fighters? O hudebních kvalitách tu asi nemá moc smysl diskutovat, takže rovnou k samotné myšlence. Ta se v našich hlavách zrodila během srpnového koncertu v Praze, kdy jsme postupně zjišťovali, že fanoušků v Česku a na Slovensku sice mají pánové hromadu, pořádná komunita však ale neexistuje. Jasně, víme o několika, větších či menších skupinkách na sociálních sítích, známe i celou řadu dnes už bohužel neaktivních stránek. Těžko bychom ale u nás nebo východních sousedů hledali uskupení, kde každý, větší či menší fanoušek Foo Fighters najde přesně to, co potřebuje – od aktuálních novinek, přes rozhovory, média, diskuze s jinými nadšenci až po možnost si něco nového koupit nebo stáhnout. O podobné se tu teď pokoušíme my a kdo ví – třeba už příští koncert kapely u nás oslavíme několikátým společným srazem v pořadí.

Co ještě dodat na úvod? Snad Vás už jen upozornit na několik aktualit. Ještě během těchto Vánoc odstartujeme naší první, Novoroční soutěž. Bližší informace o tom, jak rozhodnout o cenách pro výherce hledejte v sekci Soutěž. Pokud byste měli zájem se přímo podílet na tvorbě obsahu pro fanoušky, pak Vás může zajímat naše Nabídka spolupráce. V sekci Média naleznete ke stažení audio i video záznamy pražského koncertu Foo Fighters, v Tipech je pro Vás k poslechu připravena první epizoda Daveova pořadu o studiu Sound City. Vše zmíněné je jen zlomek toho, co pro Vás máme nachystáno nebo teprve připravujeme – přesvědčte se sami. Samozřejmě uvítáme, když nám v komentářích, e-mailem či na fóru dáte vědět o Vašich námětech a připomínkách, každá zpětná vazba může být jen ku prospěchu 🙂 Pokud jste nás už zaregistrovali na sociálních sítích, nezapomeňte si nás přidat ani v těchto vodách. Ptáte se, kde všude nás najdete? Spolehlivě se s námi setkáte i na Google+, Twitteru, Facebooku, YouTube, službách Last.fm nebo SoundCloud.

Úplně na závěr si dovolím poděkovat všem, kteří se na rozjezdu webu více či méně podíleli – Ollie, Philipe, Jirko, Pavle, Káťo, bez Vás by to nešlo. Poděkování patří i Vám za to, že jste nám zachovali přízeň ještě před spuštěním webu i za jeho aktuální, první návštěvu. Pevně věříme, že to není návštěva poslední.

Takže ještě jednou, Vítejte doma!

Tomáš “letha” Hajduk

Líbilo se? Nezapomeňte náš článek nasdílet! ;)


O autorovi

, zaměstnaný neumělec, už od útlého věku příznivec rockové muziky. Dlouho jsou jeho favority britští Queen, i díky kterým se později seznamuje s Foo Fighters – a postupně jim propadá. V diskuzích a na sociálních sítích jej naleznete pod přezdívkou letha.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Nahoru ↑